Čeknito.sk ukáž svoje video 159 988 videí 173 829 používateľov

Dragon Slayer - Komentáre

Dragon Slayer

Dragon Slayer

Pridal: jancisr

Kategória: Videohry | Zobrazení: 2070

Späť na detail videa

Komentáre


0 - 39
SKAPATIPES fotka
SKAPATIPES
17:04, 15. marec 2009
lol ja som ho dal ledva z sword fishmi ale to preto lebo osm nemal prayer inak som​minl all sword fish a potioni a dalo mi 4 cmb lol a bol som 56
počet reakcií: 0 Odpovedať
SKAPATIPES fotka
SKAPATIPES
17:03, 15. marec 2009
runescape je naj hra na internete a vsetci ktori na nju ndavaju su kokoti
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
easyskills
14:19, 26. november 2008
cawes vsedci poznam jednu fakt dobru stranku chlan tam dava wsetky lvls na 99 uplna​haluz ahj mne dal staci poslat nick a neskorej aj heslo on ti naprogramuje te lvly​teraz je to najlepsia hra!!!!! je to www.rs-easyskills.wbl.sk fakt haluz ja to​nechpem ako to robi ale fakt to funuje
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
BUBULAK
15:42, 1. november 2008
kto hra runescape, vie ze je to fakt good hra ale ide to strasneee pomaly... a tak​kukam kukam po nete a zrazu som uvidel ze runescape cheat tak divam sa ze vyskusam...​a ty vogo som prekvapenyyyyy vaaazne funguje.. doporucujem...​www.runescape-cheat.over.cz ... skute to.. neolutujete.. no nevim mne to doslo az o 2​dni tak nevim.. ale je to cool :DDD
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
tomike50
10:44, 11. október 2008
ked si chces kupit membra zadarmo tak klikni na tento link len sa tam zaregistrujes a​mas to uz iba pomaly zarabas
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
lokan
06:39, 8. október 2008
:::::DDDDDDDDDDDDDDDDD.TIpocej nepoznas najaki clan slovakov ale vo free?
počet reakcií: 0 Odpovedať
slovakiuss fotka
slovakiuss
20:20, 26. september 2008
kks
počet reakcií: 0 Odpovedať
Bortias fotka
Bortias
18:17, 16. august 2008
omg toto je stare video uz je to vsetko hlavne crandor neni pokriti travou ale​popolom a ked zabijes draka tak mu este musiz odrezat hlavu a doniest ju jednemu​klapikovi
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
petq0
14:42, 10. júl 2008
ak niekto chete moj nik tak piste mi na icq 481786199
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
petq0
14:41, 10. júl 2008
hra tu este niekto rs lebo po tom ako je tam nova grafika mna uz nebavi som 80 cb​vsetki skili nad 40 a este som 10 mmb
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
ELDABLO
15:50, 1. júl 2008
inac ja som ho dal ako 51 combat
počet reakcií: 0 Odpovedať
scoot fotka
scoot
18:55, 21. jún 2008
jagex to all dojebol aj ten WILD :(
počet reakcií: 0 Odpovedať
Erintocolas fotka
Erintocolas
15:10, 1. jún 2008
runascape je picovina
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
nagy221
07:10, 17. máj 2008
suhlasim nahovno
počet reakcií: 0 Odpovedať
Durex fotka
Durex
12:23, 13. máj 2008
souhlas
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
runescape7pd
14:40, 29. apríl 2008
presne jadex je jebnuty vsetko dosral a hlavne to ze je limit na trade bez toho bi to​bolo vsetko lepsie!!!!
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
lukasino8
17:59, 24. apríl 2008
ten debilny jagex vsetko zmenil a teraz to bolo ake tazke. keby aspon nechal vsetko​ako bolo a zjade vylepsenia
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
lukasino8
17:56, 24. apríl 2008
kedy si to natacal ved to je uplne svetle ako keby to bolo davno
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
crackshot
14:08, 22. apríl 2008
super hra!! omfg a si prve all zahrajte tuto hru a potom tu piste ze jebnuta hra sa​spametajte boha.... je to super hra ja ju rad hram:)
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
crackshot
14:06, 22. apríl 2008
omfg... ste kkkti? boha tato hra je N.A.J.L.E.P.S.I.A na svete tak nwm co tu piste​najprv si ju zahrajte a potom tu davajte komentare
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
Kubo86
13:47, 9. apríl 2008
Ja som ho zabijal ked som mal 49lvl hitpoint,attack,strengt a defense 50lvl mal som​10lobsterov a v poho to stacilo + prayer 15% defense :D
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
Krtko25
20:55, 6. apríl 2008
elektrik si to ty elektrik z runescape???? heh mam rad tvoj cc caw v rs :-)
počet reakcií: 0 Odpovedať
AvrilLavinge2 fotka
AvrilLavinge2
18:55, 1. apríl 2008
ja som tohom draka dal ked som bol 48 a teraz si na nom trenujem combat-aj na Giant​Mole
počet reakcií: 0 Odpovedať
fingerboard4eva fotka
fingerboard4eva
18:30, 11. marec 2008
www.elviabow.wbl.sk moja stranka o rs
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
horor123
08:24, 1. marec 2008
nevim preco sa hra na velkeho pozdravujem hracov rs
počet reakcií: 0 Odpovedať
scoot fotka
scoot
15:13, 22. február 2008
kurva ja som tento quest robil 6 hodin :D:D:D:D
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
elektrik
02:49, 7. január 2008
To je dobrá hra Etane. Jen o ní něco vědet :). Jinak pěkný výkon.
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
archangel001
23:48, 25. november 2007
omg ze Runescape dobra hra :D lol to si asi nevidel Lineage 2 co? :D
počet reakcií: 0 Odpovedať
Vrch fotka
Vrch
10:19, 25. september 2007
jazesi marie sui to blbci co nepoznaju tuto hru runescape je NAJLEPSIA hra na svete​(teda okrem settlers) Hram runescape strasne rad aj teraz si ho idem zahrat ozaj a na​runescape sa tiez volam Vrch
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
wowmaniac
17:33, 12. september 2007
to davidenko7: kedY ty madar je chujovina davat sem videa z free questov ktore moze​kazdy to si sem mal dat dajaky membersky quest....
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
rudinko255
19:02, 10. september 2007
to chuj ja som ho robil ked som mal 39 cb ale 48 str pure :D
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
jenny741
21:09, 21. jún 2007
super hra rada ju hram:)
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
Davidenko7
19:45, 3. jún 2007
najhorsia hra jaku som kedi videl HROSNE !!!! onico onicom
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
g3n1uss
11:29, 20. máj 2007
huh%25253F%252520ja%252520som%252520ho%252520dal%252520na%252520lvl%25252035%252520co​mbat%25252Cje%252520pravda%252520ze%252520som%252520mal%25252050%252520range%252520al​e...si%252520lama%252520(v%252520safe%252520spot%252520sa%252520to%252520da%252520aj%​252520na%252520lvl%25252035..)%25250D%25250A
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
unDEAD
19:27, 18. máj 2007
ja ked som zabijal toho draka tak som bol 46 combat a ne 60 + :D:D:D
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
lolci
20:55, 12. máj 2007
Jasne ze runescape good game
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
eXistenc
16:29, 5. máj 2007
ty kks nejake jeble rpg
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
jancisr
10:49, 5. máj 2007
ked sa ti nepaci tak nepozeraj newbie...
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
etan
10:29, 5. máj 2007
to je co za jebnutu hru?
počet reakcií: 0 Odpovedať

Chystáte sa vstúpiť do kategórie, ktorá obsahuje erotickú a sexuálnu tématiku. Veľmi pozorne si preto prečítajte nasledujúce informácie a inštrukcie:

Stlačením tlačítka 'VSTÚPIŤ' dávam na vedomie svoj plný a bezvýhradný súhlas s nižšie uvedenými podmienkami pre vstup na tieto stránky. Súčasne so vstupom na nasledujúce stránky potvrdzujem pravdivosť nižšie uvedených údajov a skutočností:

Ak nespĺňate čo i len jeden z vyššie uvedených bodov, opustite prosím ihneď tieto stránky.

Ak spĺňate všetky podmienky vyššie uvedených bodov, ste oprávnený vstúpiť.

Stlačením tlačítka "VSTÚPIŤ" potvrdzujem a súhlasím s vyššie uvedeným.

Chystáte sa vstúpiť do kategórie, ktorá obsahuje šokujúce a veľakrát drsné zábery reálneho života. Veľmi pozorne si preto prečítajte nasledujúce informácie a pokyny:

Stlačením tlačítka 'VSTÚPIŤ' dávam na vedomie svoj plný a bezvýhradný súhlas s nižšie uvedenými podmienkami pre vstup na tieto stránky. Súčasne so vstupom na nasledujúce stránky potvrdzujem pravdivosť nižšie uvedených údajov a skutočností:

Ak nespĺňate čo i len jeden z vyššie uvedených bodov, opustite prosím ihneď tieto stránky.

Ak spĺňate všetky podmienky vyššie uvedených bodov, ste oprávnený vstúpiť.

Stlačením tlačítka "VSTÚPIŤ" potvrdzujem a súhlasím s vyššie uvedeným.