Čeknito.sk ukáž svoje video 159 988 videí 173 830 používateľov

Jelcin - Komentáre

Jelcin

Jelcin

Pridal: Jelcins

Kategória: Videohry | Zobrazení: 10484

Späť na detail videa

Komentáre


0 - 47
nemá fotku
FITMAN
14:17, 5. január 2011
co to je za hra ?
počet reakcií: 0 Odpovedať
Rostak fotka
Rostak
08:18, 21. júl 2010
Pěkný si to dáváš kamaráde :)
počet reakcií: 0 Odpovedať
dommo96 fotka
dommo96
20:14, 31. marec 2010
Enya...ale pesnicka nwm :D
počet reakcií: 0 Odpovedať
Amboss fotka
Amboss
23:05, 17. január 2010
Best video :) Ako sa vola ten song?
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
H3LLH4MM3R007X
23:33, 30. november 2009
...jak by som to...kto vie ten vie...lamy piste co chcete toto je fakt borec 5* akurat ta nudna hudba...
počet reakcií: 0 Odpovedať
RASENSHURIKEN1997 fotka
RASENSHURIKEN1997
15:57, 30. november 2009
omg sak ju vedel naspamet tu mapu
počet reakcií: 1 Odpovedať
Jelcins fotka
Jelcins
16:26, 30. november 2009
jsou to 3 mapy... :) a naspamět jo.. tak na​každou týden necelý.. :) ale nebudu to​tady řëšit.. dyt sem nikdo nic psát nemusí ..
nemá fotku
shoorty
15:04, 30. november 2009
http://s8.bitefight.sk/c.php?uid=50808 toto je lepsie!
počet reakcií: 0 Odpovedať
SaJRoN fotka
SaJRoN
12:45, 30. november 2009
ta hudba sa tam nehodi...ale video je dobre
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
mipik
14:17, 29. november 2009
No porste blazen ten klul:D vychitava vseci zatacky:D ma​najezdeny uz:D :D
počet reakcií: 0 Odpovedať
paparazzi fotka
paparazzi
12:57, 29. november 2009
KING KING :D
počet reakcií: 0 Odpovedať
paparazzi fotka
paparazzi
12:56, 29. november 2009
KING :)
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
mipik
12:23, 29. november 2009
HOCHU KLANIM SE TI AZ K NOHOUM LEPSI JIZDU SEM SNAD NEVIDEL TY TO AMS ASI NEMALO​PROJETU TU DRAHU :D ;)8) HEJ MI OCQ 580-456-973 CI SA NA NECO​OPETAT ATD...PACE ;)
počet reakcií: 0 Odpovedať
Jelcins fotka
Jelcins
10:25, 29. november 2009
no přestalo mě to bavit... taky mě to štve, ale třeba zase jezdit začnu​někdy:)
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
cobislav
09:56, 29. november 2009
chlape co prinuti skoncit kalmena na paradni urovni jako ses ty s tim​vsim??holka?rodice?chlast?nebo te to uz nebavi?
počet reakcií: 0 Odpovedať
Mirko123 fotka
Mirko123
01:00, 29. november 2009
Jedno ti poviem ked skoncis zahodis vsetko si fakt vtom good pokracuj velmi sa mi to paci tu mapu si musel mat uplne​v oku uplne booomba super spica naj video na celom portali a pls song ako sa vola ?​*5 + oblubene :)
počet reakcií: 1 Odpovedať
Jelcins fotka
Jelcins
10:26, 29. november 2009
enya-onlitime
nemá fotku
Danielko18
23:31, 28. november 2009
Brutal jazda ja som to mastil vela krat ,ale u mna to bolo skor ,ze som ani nedosiel​do ciela :) .Nie som fanusik takejto hudby​,ale trafil si dobre tu hudbu k videu a jazda bez chyby
počet reakcií: 0 Odpovedať
Jelcins fotka
Jelcins
22:31, 28. november 2009
fakt moc díky.. :)
počet reakcií: 0 Odpovedať
sakul24 fotka
sakul24
20:51, 28. november 2009
Ooooo trackmania total najlepsia hra a fakt pekne jazdis
počet reakcií: 0 Odpovedať
Chester5 fotka
Chester5
20:27, 28. november 2009
jednoducho genialna jazda chlape a ta hudba no proste lepšiu si nemohol dať 5* Len tak dalej
počet reakcií: 0 Odpovedať
Baker32 fotka
Baker32
19:12, 28. november 2009
pekne jazdis
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
Sabrewolf
19:04, 28. november 2009
dobre to vyzera a ta hudba sa k tej plynulej jazde uplne hodi 5*
počet reakcií: 0 Odpovedať
KRuCiNaL fotka
KRuCiNaL
15:33, 28. november 2009
toto video ma uspava
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
Tomigun
15:26, 28. november 2009
no narex, ak si myslis, ze su tie trate jednoduche, tak si ich skus zajazdit a​uvidis, ze lahke nie su, btw jelcin, kde hravas na serveroch
počet reakcií: 1 Odpovedať
Jelcins fotka
Jelcins
19:35, 28. november 2009
ted na tom novým htp..
Jelcins fotka
Jelcins
13:22, 28. november 2009
hudba je taková protože je to moje poslední video.. tak na rozloučenou
počet reakcií: 0 Odpovedať
Jelcins fotka
Jelcins
13:21, 28. november 2009
mapy jsou z outlaw cupu můžeš si to ověřit .. svoje mapy žádný nedělam..
počet reakcií: 1 Odpovedať
Jelcins fotka
Jelcins
13:23, 28. november 2009
jo a na natrenovaní každe mapy jsem neměl ani týden ..
Narex fotka
Narex
13:00, 28. november 2009
no na tej hre je very good multiplayer ale toto ej nic a ked ides na vlastnej mape s​najhrubsimi cestami tak sa narazit ani neda tak ocom je toto video???
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
Tomigun
12:25, 28. november 2009
super jazda, super hra, ked sa to sklbi do kopy, je to parada )) fakt, TMNF je najlepsia hra, aku som kedy​hral, si fakt dobry, ale ja iba NADEO :D8)
počet reakcií: 0 Odpovedať
Maros11 fotka
Maros11
12:21, 28. november 2009
hudba sa tam vobec nehodi!...daka akcnejsia by viac pasovala...
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
SmithAndrej1
10:55, 28. november 2009
Trackmania se to vola
počet reakcií: 0 Odpovedať
Jelcins fotka
Jelcins
22:48, 27. november 2009
název je enya- onlytime :)
počet reakcií: 0 Odpovedať
Bartas100000 fotka
Bartas100000
19:17, 27. november 2009
OMG nice vzivote som takto nevidel hrat slovaka abo cecha super fakt aj hudba len nazov pls
počet reakcií: 0 Odpovedať
Diablo666 fotka
Diablo666
16:41, 27. november 2009
brutal jazda, vznášaš sa ako pierko a bez jedineho narazu.... A ta hudba tam​dokonale pasuje. Pridavam sa k väčšine no.5...
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
W4R71N
13:36, 27. november 2009
pls tak nazov songu :) a inak perfektne !!!​5* + oblubene
počet reakcií: 0 Odpovedať
Jelcins fotka
Jelcins
13:11, 27. november 2009
dík moc všem:)
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
McCloud
11:53, 27. november 2009
Si maniiiiik :D 5*
počet reakcií: 0 Odpovedať
den00 fotka
den00
08:35, 27. november 2009
brutalna jazda nevzdavaj to pokracuj dalej.. ak by si chcel vedet nieco z videami​naucim ta skype denoo9 pridaj si ma :!: :!: :!:5* :!::!:
počet reakcií: 1 Odpovedať
Diablo666 fotka
Diablo666
16:42, 27. november 2009
...a mna by si nieco s videami nenaucil?
Looser fotka
Looser
21:39, 26. november 2009
5* :)
počet reakcií: 0 Odpovedať
MaV4RiCk fotka
MaV4RiCk
18:54, 26. november 2009
nj ... tak tam efekty nejad a mas to ... jj bude to vypadat blbo ... ale ako si ty​povedal ... ide iba o jazdu ... a vzdy ti dam 5* POKRACUJ !
počet reakcií: 0 Odpovedať
Jelcins fotka
Jelcins
17:37, 26. november 2009
no děkuju.. i když myslím že mi videa nejdou, nebaví mě dělat tam nějáký​efekty když jde předevšímo jízdu :)
počet reakcií: 0 Odpovedať
MaV4RiCk fotka
MaV4RiCk
14:22, 26. november 2009
kamo ... poviem ti jedno ... NADHERA ... mas talent ... rob dalsie videjka ...​neprestavaj je to paradne ... pri tomto vidu mi padla sanka ... len tak dalej
počet reakcií: 0 Odpovedať
3X1T3R fotka
3X1T3R
16:13, 25. november 2009
čo už nebudeš hrat trackmaniu?
počet reakcií: 1 Odpovedať
Jelcins fotka
Jelcins
21:38, 25. november 2009
nebudu no

Chystáte sa vstúpiť do kategórie, ktorá obsahuje erotickú a sexuálnu tématiku. Veľmi pozorne si preto prečítajte nasledujúce informácie a inštrukcie:

Stlačením tlačítka 'VSTÚPIŤ' dávam na vedomie svoj plný a bezvýhradný súhlas s nižšie uvedenými podmienkami pre vstup na tieto stránky. Súčasne so vstupom na nasledujúce stránky potvrdzujem pravdivosť nižšie uvedených údajov a skutočností:

Ak nespĺňate čo i len jeden z vyššie uvedených bodov, opustite prosím ihneď tieto stránky.

Ak spĺňate všetky podmienky vyššie uvedených bodov, ste oprávnený vstúpiť.

Stlačením tlačítka "VSTÚPIŤ" potvrdzujem a súhlasím s vyššie uvedeným.

Chystáte sa vstúpiť do kategórie, ktorá obsahuje šokujúce a veľakrát drsné zábery reálneho života. Veľmi pozorne si preto prečítajte nasledujúce informácie a pokyny:

Stlačením tlačítka 'VSTÚPIŤ' dávam na vedomie svoj plný a bezvýhradný súhlas s nižšie uvedenými podmienkami pre vstup na tieto stránky. Súčasne so vstupom na nasledujúce stránky potvrdzujem pravdivosť nižšie uvedených údajov a skutočností:

Ak nespĺňate čo i len jeden z vyššie uvedených bodov, opustite prosím ihneď tieto stránky.

Ak spĺňate všetky podmienky vyššie uvedených bodov, ste oprávnený vstúpiť.

Stlačením tlačítka "VSTÚPIŤ" potvrdzujem a súhlasím s vyššie uvedeným.