Čeknito.sk ukáž svoje video 159 988 videí 173 829 používateľov

bassové KO

Kategória: Auto-moto | Pridal: mirko1982

Vaše tipy, oznámenia a technické pripomienky nám môžete zaslať prostredníctvom tohto kontaktného formulára. V prípade problémov nám prosím napíšte čo najviac informácií, napríklad operačný systém, prehliadač, jeho verziu a ID alebo URL videa, pri ktorom problém nastáva.

Zatiaľ nemáte žiadnych priateľov.

Zobrazení 1082 | Komentáre 11 | Obľúbené 3
Hodnotenie:

Komentáre

0 - 11

nemá fotku
4ndrej
19:49, 27. september 2008
daj esem este jedno video a vtom otvor kufot inac nice
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
mirko1982
18:29, 17. jún 2008
male deti co nnic nevedia o hudbe v aute !!!
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
bemi
12:55, 5. jún 2008
kokotkovia,keby ste aspon vedeli o com to je vy pojebany zavislaci co sa vozite​mhd..chodte do pice,good hudbicka...
počet reakcií: 0 Odpovedať
SieAjdar fotka
SieAjdar
23:17, 3. jún 2008
to auto trhne vasu rodinnu feliciu aj s privesnym vozikom :D ci na com sa vozite, na​bicykloch este?
počet reakcií: 0 Odpovedať
jozike89 fotka
jozike89
17:52, 3. jún 2008
nechcem nikoho urazat ale chlapci vy tu co pisete, mate aspon vodicak? aspon viete ze​to je Honda CRX?? aspon viete ze kolko asi ta muzika mohla stat? toho chalana​nepoznam co to sem daval ani ma to netrapi ale a ze hnije auto kks to co uz pouzivate​za vyrazy.....
počet reakcií: 0 Odpovedať
patoLCpato fotka
patoLCpato
16:11, 3. jún 2008
uvolni suciastky viem aj ja a potom zapnut pesnicku to kridlo by sa mikalo aj kebi si​v kufri mal 20 wattovi reprak ach ach!! a radsej si kup poriadne auto!
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
fotyope
21:50, 2. jún 2008
to co je za crep , by som to auto predal , v srote 4sk za kilo , si aspon zosrobuj​ne ??? auto sa tam trasie jak keby malo v kufri zbijacku , kastla hnla jak hovado ,​keby si tu hudbu vipol bolo ocut jak to auto hnije , ked tam davas taku naloz , tak​to auto aspon poopravuj
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
kulko
14:25, 2. jún 2008
miste auto , nieje drahe,ale dobre ma nejaki ten kundolap. a mas to secko tam​rozhegane, sak ti to kridlo spadne zajazdy.
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
domco99
22:56, 1. jún 2008
frajerovat s tym ako ti rezonuje auto..hmm..jak mysliis...radsej by si si ho mahol​poriadne vytlmit.=)) a inac o za hudbu tam mas??
počet reakcií: 0 Odpovedať
1smart1 fotka
1smart1
20:58, 1. jún 2008
jak to rezonuje, si to podotahuj :))
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
CHEGEVARA524
20:34, 1. jún 2008
jaka suna auto ale dobre repraky aj tie bassy!xD
počet reakcií: 0 Odpovedať

Chystáte sa vstúpiť do kategórie, ktorá obsahuje erotickú a sexuálnu tématiku. Veľmi pozorne si preto prečítajte nasledujúce informácie a inštrukcie:

Stlačením tlačítka 'VSTÚPIŤ' dávam na vedomie svoj plný a bezvýhradný súhlas s nižšie uvedenými podmienkami pre vstup na tieto stránky. Súčasne so vstupom na nasledujúce stránky potvrdzujem pravdivosť nižšie uvedených údajov a skutočností:

Ak nespĺňate čo i len jeden z vyššie uvedených bodov, opustite prosím ihneď tieto stránky.

Ak spĺňate všetky podmienky vyššie uvedených bodov, ste oprávnený vstúpiť.

Stlačením tlačítka "VSTÚPIŤ" potvrdzujem a súhlasím s vyššie uvedeným.

Chystáte sa vstúpiť do kategórie, ktorá obsahuje šokujúce a veľakrát drsné zábery reálneho života. Veľmi pozorne si preto prečítajte nasledujúce informácie a pokyny:

Stlačením tlačítka 'VSTÚPIŤ' dávam na vedomie svoj plný a bezvýhradný súhlas s nižšie uvedenými podmienkami pre vstup na tieto stránky. Súčasne so vstupom na nasledujúce stránky potvrdzujem pravdivosť nižšie uvedených údajov a skutočností:

Ak nespĺňate čo i len jeden z vyššie uvedených bodov, opustite prosím ihneď tieto stránky.

Ak spĺňate všetky podmienky vyššie uvedených bodov, ste oprávnený vstúpiť.

Stlačením tlačítka "VSTÚPIŤ" potvrdzujem a súhlasím s vyššie uvedeným.