• Čeknito.sk ukáž svoje video
  • |
  • 160 035 videí
  • 173 787 používateľov

Čeknito

Tlačové stredisko


Zrušenie kategórie Erotika

Vzhľadom k stále sa zvyšujúcemu počtu uploadovaného pornografického materiálu, ktorý je v rozpore s našimi pravidlami a podmienkami, sme sa rozhodli k dnešnému dňu zrušiť kategóriu Erotika a odstrániť videá, ktoré obsahovala. Táto zmena prebehla v súlade s Pravidlami portálu a je platná do odvolania.

Napísali o nás

Na portáli www.zive.sk bol napísaný veľmi zaujímavý článok o súčasnom stave na slovenskom internete, ktorého sme sa stali súčasťou. Článok "Slovenský internet sa rozvíja. Napriek kríze." si môžete prečítať na serveri zive.sk

Nové kategórie

Tento mesiac sme spustili nové kategórie: Šokujúce, Filmové trailery, Army, Animácie a umenie a Ako na to. Ďalej došlo k rozšíreniu existujúcich kategórií Lietadlá na Lietadlá a lode, Cestovanie na Cestovanie a outdoor a Hudba na Hudba a tanec. Dúfame, že dnes si už nájde svoju kategóriu každý užívateľ ...

Ochranné oznámenie u vybraných kategórií

U kategórií Šokující a Erotika sme vytvorili pop-up okná s upozornením na nevhodnosť obsahu pre užívateľov mladších ako 18 rokov. Vzhľadom k tomu, že do kategórie Šokujúce a Erotika môžu užívatelia vkladať príspevky, ktoré svojím obsahom môžu byť pre ostatných používateľov nevhodné, vytvorili sme Čitateľné oznámenie, ktoré na túto nevhodnosť upozorňuje a informuje!

Nové pravidlá pre upload videí

Pripravili sme pre Vás zjednodušený formulár pre vkladanie videí do nášho portálu. Ako povinné položky pri uploade zostávajú: nadpis videa a výber kategórie. U videa zostala aj možnosť vyplniť popis k danému videu, ktorý je voliteľný, ale jeho vyplnením uľahčíte všetkým ostatným užívateľom dozvedieť sa o príspevku viac a zároveň im aj umožníte ľahšie Vaše video vyhľadať, pretože popis videa je aj súčasťou fulltextového vyhľadávania.

Žiadne video z TOP výberu Vám už neunikne

Spustili sme pre našich užívateľov históriu TOP videí z našej denne aktulaizované ponuky. Teraz máte k dispozícii históriu týchto videí prostredníctvom očíslovaného výberu stránkovania nad TOP ponukou.

Sekvenčný náhľadov spustené

Všetky náhľady na našom portále Čeknito sú už sekvenčne upravené - teraz stačí iba nadísť myšou na vybraný náhľad a celé video môžete zhliadnuť v malých sekvenciách predtým, než si ho pustíte.

O nás